אודות

OD STUDIO הינו סטודיו לעיצוב, לאפיון ולבניית אתרים אשר הוקם בשנת 2019 ומציע שירותי אפיון, עיצוב ובניית אתרים מותאמים לעסקים הן בהיבטים של שיווק ומיתוג והן בהיבטים אשר דורשים תכנון פונקציונאלי. צוות הסטודיו כולל אנשי פיתוח המבצעים התאמות מורכבות לוורדפרס, לפיתוח פיצ'רים ייחודיים שאינם קיימים במוצרי המדף ולמימוש כל דרישה טכנית. כמו כן הצוות מורכב ממעצבות גרפיות האחראיות על הנראות הדיגיטלית של הלקוחות ברשתות החברתיות ועל מיתוג עסקי כולל – הן ברמת הדיגיטל והן ברמת המוצר. נוסף על כך, הסטודיו עובד עם כותבי תוכן עצמאיים ומקצועיים בעלי ידע נרחב לכתיבת תוכן בכל תחום.

שירות איכותי ומהיר 

שירות הוא ערך עליון בסטודיו, אשר בא לידי ביטוי בשמירה על קשר רציף עם הלקוח/ה לכל אורך הדרך, שקיפות אל מול תהליכי העבודה ואל מול קצב התקדמות העבודה וזמינות גבוהה לייעוץ מקצועי. העשייה של הסטודיו מבוססת על חשיבת עומק מתוך שאיפה למקד את הלקוח/ה לפתרון המיטבי עבורו. יושרה ומקצועיות נמצאים בבסיס העשייה שלנו, ואנחנו מקפידים ללמוד טכנולוגיות חדשות ולהתעדכן באופן תדיר בחידושים בתחום עיסוקנו.

במה אנחנו מתמחים?

סטודיו OD STUDIO מתמקד בשלושה שירותים עיקריים: אפיון, עיצוב ובניית אתרים דיגיטליים לעסקים בישראל. 

אפיון אתרים שירותי האפיון מבוססים על תיאום ציפיות ותכנון השפה הגרפית של המותג מתוך צורך שזו תייצג את ערכי העסק ותענה באופן מלא על צורכיו. בסיום התהליך הלקוח מקבל מסמך אפיון כללי ומפורט המתאים לסוג האתר ולמטרות העסקיות.  

עיצוב אתרים – נעשה באמצעות תוכנה מקצועית וכולל הדמיה חזותית ומפורטת של האתר – צבעים, כפתורים, פריסה, ניווט ועוד. תהליך עיצוב אתרים לעסקים קטנים מבוסס על האפיון הראשוני ועל השפה הגרפית ואילו תהליך עיצוב אתרים לעסקים בסדר גודל בינוני ומעלה מבוסס גם על ספר המותג.  

בניית אתרים – סטודיו OD STUDIO בונה אתרים על פלטפורמות: וורדרפס, וויקס ושופיפיי עם גמישות גבוהה לביצוע התאמות מורכבות מאוד באמצעות PHP, JAVA SCRIPT ו-HTML. 

OD STUDIO מפגש בין שיווק לבין עיצוב.

עיצוב האתר משלים את המסר השיווקי אל מול לקוחות הקצה – הן בשפה, הן בגוונים והן במבנה. זהו גם הערך המוסף שלנו כסטודיו שמגיע מעולם התקשורת והאומנות החזותית, האתרים שעיצבנו הם "תעודת הזהות שלנו" ולקוחותינו מבודלים ממתחריהם בתחרות בזכות העיצוב התואם את מאפייני העסק. גישתנו המקצועית מבוססת על התאמת העיצוב לצורכי העסק, אנחנו לא דבקים בסגנון מובחן ומה שמנחה אותנו הוא האפיון השיווקי – אנחנו מעצבים אתרי יוקרה לצד עיצובים "בגובה העיניים" – בהתאם למה שהעסק צריך.

למה אנחנו?

אנחנו מפתחים את הרעיון למוצר הדיגיטלי שלך מהיסוד – חושבים על הבידול העסקי, על הערכים המוספים ועל צורכי קהל היעד שלך. לאחר מכן אנחנו מעצבים את האתר בהתאם לתכנון ומדגישים את התדמית ואת המוניטין של העסק. כמו כן אנחנו מוודאים שהגולש מנווט ומתמצא בקלות באתר משלב הכניסה הראשונית ועד לשלב ביצוע הרכישה. בעיצוב אתרי סחר (E-commerce) אנחנו שמים את הדגש על אופן הצגת המוצרים בהיבט החזותי ומשלבים מספר יכולות וכלים המעודדים את פעולת הרכישה. אנחנו עומדים בכל אתגר טכנולוגי וזמינים לשמוע כל רעיון – נסו אותנו.

מייסדת הסטודיו – הודיה אדר

נעים מאוד שמי הודיה אדר ואני מייסדת הסטודיו OD STUDIO. הגעתי לתחום עיצוב ובניית האתרים מעולם התקשורת הדיגיטלית (בוגרת לימודי תקשורת דיגיטלית ממכללת ספיר בין השנים 2016-2013), ועבדתי בעברי במשרדי פרסום בתפקידי ניהול השיווק לרבות מיתוג עסקי וניהול אתרי E-commerce, נוסף על כך התמחיתי מספר שנים ב"מיתוג עומק" הכולל בניית ספר מותג והרכבת שפת המותג לאחר מחקר מקיף אודות הארגון או העסק, ערכיו, החזון ומאפייני הלקוחות. 

בשנים האחרונות אני ממקדת את העשייה המקצועית שלי בעולמות חווית הלקוח (UX UI), ולצורך כך רכשתי הכשרה מקצועית בתחום ניהול המוצר במסגרת לימודי חוץ של הטכניון, כך שאני בקיאה בניהול המוצר הדיגיטלי הן מהיבטים טכניים והן מהיבטים שיווקיים, כיום פעילות הסטודיו מבוססת בעיקר על פיתוח אתרים בפלטפורמת וורדפרס. 

אם ברשותך חנות דיגיטלית שתרצי לשדרג ולהתאים לצורכי העסק או שישנו צורך בהקמת אתר דיגיטלי בכל תחום – אשמח לעמוד לשירותך, אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר במייל או בטלפון לשיחת היכרות ראשונית.

עיצוב ופיתוח אתרים

נשמח לעמוד לשירותך במסע לקידום העסק שלך.

הודיה מנהלת הסטודיו, תחזור אליך בשעות הקרובות ותשמח לשוחח איתך.