שירותי הסטודיו

בניית אתרי תדמית

סטודיו OD מתמחה בבניית אתרים המותאמים לעולם העסקי הן בהיבטים שיווקיים ועיצוביים והן בהיבטים טכנולוגיים מורכבים המאפשרים גמישות גבוהה וביצוע התאמות ייחודיות בכלי ה-HTML, PHP וה-Java Script. בניית אתרי התדמית נעשית באמצעות פלטפורמות: WordPress/WIX, כאשר בחירת הפלטפורמה המתאימה ביותר תבוסס על צורכי העסק ומשאביו.

אתרי אי-קומרס

סטודיו OD צבר ניסיון רב בבנייה ובניהול של אתרי סחר (E-commerce) לעסקים המבססים את עיקר פעילותם השיווקית על עולם הדיגיטל. בבניית אתרי E-commerce אנחנו מתכננים את אופן הצגת המוצר בהתאם למאפייני השימוש באתר ובשילוב מספר רכיבים המעודדים את פעולת הרכישה. באפשרותנו לבנות אתרים בפלטפורמות מתקדמות כמו "וורדפרס" ואף לעמוד בכל אתגר טכנולוגי הכולל התאמות פרטניות מורכבות. כמו כן אנחנו בונים אתרים בפלטפורמות "וויקס" ו"שופיפיי" שמקודמים היטב במנועי החיפוש.

עיצוב ואפיון UX/UI

סטודיו OD מתמחה בעיצוב חווית משתמש לרבות עיצוב ממשק משתמש המשפר את חווית הגלישה באתר ותואם את שרשרת הערך העומדת מאחורי המותג, לרבות: עיצוב ממשקים, התאמה לשירותי "on-line" ו-"off-line", בחינת הרגלי הצריכה של קהל הלקוחות, ביצוע בדיקות איכות והתאמת האתר לאילוצים תפעוליים ולוגיסטיים הקשורים להיבטים של שירות לקוחות, אריזה, שילוח ושירותים לאחר רכישה.

מיתוג עסקים – Branding

מיתוג עסקי נכון תואם את מאפייני קהל הלקוחות ותורם לזהות המותג. כחלק משירותי סטודיו OD אנחנו מציעים מיתוג עסקי מ"קצה לקצה" – הן בהיבטים דיגיטליים והן בהיבטיי עיצוב המוצר. לרשות לקוחותינו אנחנו מעמידים צוות שיווקי, אשר כולל כותבים מקצועיים ומעצבות גרפיות שעוסקים בשיפור הנראות ברשתות החברתיות ובעיצוב אריזות המוצרים שהעסק משווק. כמו כן אנחנו מבצעים מיתוג "עומק" המבוסס על מחקר מקיף של תחום העיסוק, החזון, הערכים ומאפייני הלקוחות וכולל את תכנון ספר המותג ואפיון שפת המותג – שירות זה ניתן בדרך כלל לעסקים בסדר גודל בינוני ומעלה.

קידום ממומן PPC

יש לכם מוצר או שירות, שאתם מעוניינים לפרסם לקהל הרחב? הדרך המהירה לעשות זאת היא באמצעות קידום PPC (pay per click). קידום PPC עוסק בהקצאת שטח פרסום בתשלום עבור קידום עסקי לרבות מודעה במנוע חיפוש, כתבה באמצעות פלטפורמת "אאוטבריין" או פלטפורמת "טאבולה" וקידום מודעות ברשתות החברתיות. נשמח לעמוד לשירותכם ולאפיין עבורכם את מסע הפרסום השיווקי, למדוד, לייעל ולנתח אותו לפרטי פרטים באמצעות שיטה המאפשרת לכם למצות את תקציב השיווק באופן מיטבי.

קידום אורגני SEO

SEO הוא "האח התאום" של ה-PPC ובשונה ממנו מטרתו היא להתאים בצורה אורגנית את האתר ואת התוכן באתר למאפיינים של מנועי החיפוש, כדי שיקודם בשורות החיפוש וייחשף לקהל היעד שמחפש את המוצר או את השירות שאתם משווקים. במסגרת שירותי הסטודיו נוכל להעמיד לרשותכם מומחי SEO לרבות מקדמי אתרים וכותבים מקצועיים במטרה ליצור תוכן איכותי התואם את קהל היעד שלכם ואת ערכי המותג שלכם ולקדם אותו בצורה יעילה וחכמה שתשרת אתכם לטווח הארוך.

עיצוב ופיתוח אתרים

נשמח לעמוד לשירותך במסע לקידום העסק שלך.

הודיה מנהלת הסטודיו, תחזור אליך בשעות הקרובות ותשמח לשוחח איתך.